Prezentace
Naši sponzoři

 

 

 

 

Ankety

Víte jaké druhy varovných signálů mohou zaznít z varovných sirén a co znamenají?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Směnový kalendář

 

Odborná příprava – Mladá Boleslav

V rámci odborné přípravy jednotek sborů dobrovolných hasičů, bylo v areálu firmy Škoda Auto v Mladé Boleslavi připraveno od HZS MSK instrukčně metodické zaměstnání s tématem vyproštění osob z havarovaných vozidel. Letos byl již třetí ročník tohoto školení, které je určeno pro jednotky SDH moravskoslezského kraje předurčené k zásahům u dopravních nehod. Tohoto školení se účastní vždy jeden zástupce z jednotky. Náplní byla jak teoretická příprava, tak i praktické nacvičování vyprošťování osob z havarovaných automobilů pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Byly nastíněny možnosti vyprošťování a technické aspekty různých typů automobilů značek Škoda. Školení proběhlo v sobotu 9.11.2013.