Dobrovolní hasiči roku 2013

Ve úterý 5.11.2013, proběhlo v brněnském hotelu Voroněž vyhlášení soutěže Dobrovolní hasiči roku 2013. rwe 2013 Celkem bylo přihlášeno 112 sborů dobrovolných hasičů a 52 jednotek dobrovolných hasičů. Naše jednotka byla do soutěže přihlášena s lednovým zásahem na požáru v domě s pečovatelskou službou v Příboře. Do druhého kola bylo odbornou porotou vybráno 50 sborů v obou kategoriích a díky vašim hlasům se dostala naše jednotka do užšího výběru pěti finalistů, ze kterých následně vybrala porota tři z každého kraje. Tyto byly oceněny částkou 30 000Kč za prvním místo, 20 000 Kč za druhé a 10 000 Kč za třetí místo. Z Moravskoslezského kraje byly vybrány na prvním místě Radslavice, na druhém místě Příbor a na třetím místě jednotka z Hlučína. Celkem si jednotky a sbory dobrovolných hasičů rozdělily v soutěži, kterou organizuje společnost Magnus Regio s.r.o. a generálním partnerem je RWE, 690 000 korun. Za vaše hlasy Děkujeme.