Soutěžíme na TFA

V letošním roce jsme se opět rozhodli zapojit do fyzicky nejnáročnější hasičské soutěže TFA.  Zkratka TFA pochází z anglického sousloví Toughest Firefighter Alive. V překladu to znamená “Nejsilnější hasič přežije”. TFA je hasičský víceboj jednotlivců, který prověřuje fyzickou a psychickou připravenost hasičů. Hasič je ustrojen do zásahového obleku včetně zásahové přilby, dýchacího přístroje (a to aktivního i pasivního), rukavic a zásahových bot. Zásahový komplet váží cca 17kg. Závodník simuluje práci hasiče při zásahu.  Disciplíny soutěží TFA nejsou vždy stejné, ale jsou podobné extrémní fyzické náročnosti a proto jsme do našich běžných tréninků tuto zátěž přidali. Pod článkem se můžete podívat  na fotky a videa z našich příprav. Informace o čase a datu konání,  fotky a videa  a taktéž výsledky, budeme uveřejňovat v průběhu sezóny  na našich stránkách.

Fotky z tréninku ZDE