Prezentace
Naši sponzoři

 

 

 

 

Ankety

Víte jaké druhy varovných signálů mohou zaznít z varovných sirén a co znamenají?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Směnový kalendář

 

Železný hasič – Závišice 2012

V sobotu 13.10.2012 jsme se s dorostem zúčastnili fyzicky náročné soutěže Železný hasič, který se konal pouze v mužské kategorii do 30 let a nad 30 let. Naše dorostence to neodradilo a po menším tréninku u nás na hasičárně se do soutěže přihlásili 4 kluci a dvě děvčata. Jako první za Příbor vyběhl Daniel Chromečka, který dorazil do cíle s časem 6:30:0838 a umístil se na 38. pozici. Po delší přestávce se dostal na řadu i zbytek týmu, který se střídavě převlékal do zásahovek, jelikož jsme měli sebou pouze troje. A tak vyrazil Pepík Boháč a ač bojoval ze všech sil, stačilo to pouze na 36. místo s časem 5:32:5836. Bohužel ani Jirkovi Piteľovi nestačil dech a s časem 9:11:6240 skončil na 40. místě. Naopak Vlaďa Arzt, který vůbec netrénoval a znal soutěž pouze z videa (které shlédl těsně před odjezdem) se umístil na krásném 30. místě s časem 4:43:86. A poté už nastoupily jediné dvě zástupkyně něžného pohlaví Vanessa Hyvnarová, která úspěšně závod dokončila s časem 8:28:1739 a světe div se, z 44 přihlášených hasičů skončila na 39. místě. Heidi Janečkovou, která bojovala jako lev, bohužel zastavily schody druhého patra a soutěž nedokončila. Nutno dodat, že nebyla sama, neboť u této disciplíny skončilo více účastníků. Těšíme se na další ročník.