Úspěch na Krpolském železném hasiči

V sobotu 14.6.2014 se Jan Sláma zúčastnil letos první soutěže TFA a to v Krásném Poli „Krpolský železný hasič“. Do soutěže bylo přihlášeno 25 soutěžících ale nakonec se účastnilo 17 závodníků. Na start se postavil jako 15. v pořadí, začátek závodu byl dobrý, jak roztažení hadic tak i přeprava figuríny, bariéra přeskočena napoprvé, potom opičí dráha z gum a koulení pneumatiky z nákladního vozidla, následovalo vytažení 25kg barelu do 1. patra a další disciplína byla přenesení 2x20kg závaží a zde začaly docházet síly a dech. Další disciplína byla bouchnutí 8kg kladivem mezi dvěmi deskami a to 30 úderů nahoru a 30 úderů dolů, zde už moc sil nezbývalo a poslední disciplína bylo svinutí C52 hadice libovolným způsobem a zde ztratil nejvíce času. I přesto se umístil na skvělém 4. místě s časem 3:34. Bylo trochu zklamání z důvodu že třetí místo uteklo o jen 3 sekundy.

Zde nějaké fotky a výsledková tabule.