Prezentace
Naši sponzoři

 

 

 

Ankety

Víte jaké druhy varovných signálů mohou zaznít z varovných sirén a co znamenají?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Směnový kalendář

 

Zásahy IV. čtvrtletí 2021

Pro zobrazení zásahu, klikněte na ikonku v mapě .

Co se dělo:

57. Taktické cvičení – Sedlnice 5.10.2021 9.03

V úterý ráno se naše jednotka účastnila taktického cvičení v areálu ČEPRO v Sedlnicích. Jednalo se o nácvik požárního zásahu při požáru na jednom z čerpadel. Cvičení se účastnily čtyři jednotky hasičského záchranného sboru a čtyři dobrovolné jednotky, jednotky PČR a ZZS. Naše jednotka byla přítomna s velkokapacitní cisternou CAS30 T815 Tatra Terrno a v rámci zásahu prováděla hašení pomocí otočné proudnice. Cvičení trvalo tři hodiny a po ukončení a vyhodnocení se všechny jednotky vrátily zpět na své základny.

Naše technika: CAS 30 T815 Terrno
Jednotky: HZS Nový Jičín, HZS Kopřivnice, HZS Ostrava, HZS Bílovec, JSDH Sedlnice, JSDH Příbor, JSDH Studénka, JSDH Slatina
IZS: PČR, ZZS

56. Dopravní nehoda – Příbor 1.10.2021 13.51

V pátek odpoledne byla jednotka vyslána k dopravní nehodě na kruhovou křižovatku silnic I/58 a ulice Jičínská. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo ke střetu nákladního a osobního vozidla. Nehoda se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin. Hasiči zabezpečili místo události a následně se vrátili zpět na základnu. Na místě vyčkala jednotka HZS příjezdu PČR, která si událost přebrala.

Naše technika: CAS 24 Atego
Jednotky: JSDH Příbor, JSDH Kopřivnice
IZS: PČR

Schůzky mládeže

Výstrahy ČHMI