Zásahy I. Čtvrtletí 2018

Požár – Příbor 15.1.2017 13.06h

V pondělí, hodinu po poledni, byla jednotka vyslána k nahlášenému požáru do zahrádkářské kolonie na ulici Frenštátská. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár zahradní chatky, který se nachází již ve třetí fázi. Jednotka ihned započala hasební práce pomocí dvou vodních proudů C. Uhašení trvalo deset minut, dalších dvacet minut zabralo rozebírání konstrukce, dohašování a ochlazování. Vzhledem k silnému zakouření bylo nutno použít přetlakovou ventilaci. Následně se hasiči vrátili zpět na své základny.
Jednotky: JSDH Příbor, JSDH Kopřivnicd, HZS MSK Nový Jičín

Požár – Příbor 8.1.2018 4.15h

V pondělí ráno byla jednotka vyslána na kruhový objezd silnice I/58 kde byl nahlášen požár dodávkového vozidla. Po příjezdu na místo jednotka zjistila, že došlo k požáru uloženého  vybavení a nářadí ve vozidle. Řidič, ještě před našim příjezdem, stačil hořící předměty vytáhnout z vozidla. Jednotka po příjezdu započala ihned hasební práce pomocí vysokotlakého vodního proudu. Po uhašení se vrátili hasiči zpět na své základny.

Požár – Příbor 6.1.2018 15.30h

V sobotu odpoledne byla jednotka vyslána na ulici Štramberskou, kde byl nahlášen požár kontejneru u Technických slušeb. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru kontejneru na směsný odpad. Na místě se nacházela PČR. Jednotka započala hasební práce pomocí vysokotlakého vodního proudu. Požár byl uhašen běhme dvou minut. Po dohašení a uklizení místa události se jednotka vrátila zpět na základnu.

Technická pomoc – Příbor 3.1.2018 17.15h

Ve středu v podvečer byla jednotka vyslána k první letošní události a to na ulici Štramberská, kde si majital bytu zabouchl dveře během vaření. Jednotka provedla na pokyn PČR zpřístupnění bytu bez nutnosti použití násilných technik a následně se vrátila zpět na základnu.

Schůzky mládeže

Výstrahy ČHMI