Prezentace
Naši sponzoři

 

 

 

 

Ankety

Víte jaké druhy varovných signálů mohou zaznít z varovných sirén a co znamenají?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Směnový kalendář

 

TFA Frenštát pod Radhoštěm

V sobotu 20.6.2015 se naši borci vydali na další soutěž TFA do Frenštátu pod Radhoštěm a to v složení Daniel Chromečka a Jiří Pitel . Letos byl Frenštátský MAMUT poprvé zařazen, do poháru ředitele HZS MSK v TFA 2015, místo Ostravské věže tudíž takové malé finále. Naši borci ze sebe vydali maximum a zde si opravdu poprvé sáhli na svoje dno veškerých sil. Co víc na jejich výkon říci snad jen pogratulovat za dokončení celé soutěže a k představení si nesmírné fyzické námahy přikládám video. O bojovnosti našich borců. Časový úsek jenž Dan a Jirka startovali je 1:35:20 až 2:20:00.

Video ze soutěže sledujte na www.youtube.com

Více info: www.pozary.cz