Prezentace
Naši sponzoři

 

 

 

 

Ankety

Víte jaké druhy varovných signálů mohou zaznít z varovných sirén a co znamenají?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Směnový kalendář

 

Bilance roku 2015

Rok 2015 byl bohatý na počet zásahů, kterých jednotka absolvovala celkem 121. Loňské suché léto přispělo také k vyššímu počtu požárů.

Pro jednotku to byl rok mnoha změna a to hlavně v podobě rekonstrukce hasičské stanice, kdy se provedlo zateplení objektu, výměna oken, střechy a nakonec byl celý objekt oblečen do nového kabátu v podobě nové fasády.

Také v technice se udály nové změny a to u všech výjezdových vozidel. Prvovýjezdová cisterna CAS8 Daewoo byla nahrazena CAS24 Mercedes Atego, který poskytuje mnohem více místa pro stále modernější výbavu. Další změnou byla výměna cisterny CAS32 T148 za novější cisternu CAS32 T815. Na podzim jednotka dostala od kraje také novou techniku a tou je vyprošťovací hydraulické zařízení Holmatro a zástěnu pro použití u dopravních nehod. Jako poslední “dárek” naší jednotce  byl od MSK kraje předán zásahový vůz DA 15 – L2T Mercedes-Benz 516 CDi 4×4, jehož předání se zpozdilo na leden 2016.

Bez názvu